J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija
Par mumsAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

TAUTAS DEJU KOLEKTĪVS “KUKUŁECZKA”

TAUTAS DEJU KOLEKTĪVS “KUKUŁECZKA”

Tautas deju kolektīvs “Kukułeczka” darbojas 25 gadus un jau 2016.gada 2.maijā svinēs savu 25 gadu jubileju. Pulciņā piedalās meitenes un zēni vecumā no 7 līdz 19 gadiem. Nodarbības vada Žanna Stankeviča.

SKOLAS BREIKA DEJU PULCIŅŠ “FACTORY KINGZ”

SKOLAS BREIKA DEJU PULCIŅŠ “FACTORY KINGZ”

Breika deju interešu pulciņš “Factory Kingz” skolā darbojas otro gadu, taču Daugavpils breika deju skola “Factory Kingz” audzina jaunus dejotājus kopš 2006.gada. Pulciņā piedalās meitenes un zēni vecumā no 7 līdz 19 gadiem. Nodarbības vada Andžejs Začiņajevs.

Vairak informācijas par breika deju pulciņu "Factory Kingz" www.factorykingz.com

SKOLAS ANSAMBLIS

SKOLAS ANSAMBLIS

J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas vokālajā ansamblī dzied vecāko klašu skolēni. Ansamblis regulāri piedalās skolas pasākumos, uzstājās Poļu kultūras centra rīkotājos pasākumos un festivālos. Vokālā ansambļa reperuārā ir poļu un latviešu tautas dziesmas, kā arī populārās dziesmas. Vokālā ansambļa vadītāja ir mūzikas skolotāja Alīna Lapinska

SKOLAS KORIS

SKOLAS KORIS

J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas jaunāko klašu koris tika dibināts 2013.gadā. Koris aktīvi piedalās skolas koncertos, ņem dalību poļu festivālos un pilsētas koncertos. Kora reperuārā ir gan latviešu, gan poļu dažāda satura un rakstura dziesmas. 2023./2024. m.g. koris tika sadalīts divos koros 1.klašu koris, kur dziedātāju skaits ir 26 pirmklasnieki un 2.-4.klašu koris, kur dziedātaju skaits ir 30.

Kora dibinātāja un diriģente ir mūzikas skolotāja Alīna Lapinska