29.maijā mūsu skolā svinīgi noslēdzām kārtējo 2025./2026. mācību gada sezonu. Aiz muguras palikušas daudzas stundas klasēs, pārbaudes darbi, projekti, konkursi, sporta aktivitātes un dažādi skolas pasākumi. Šis gads ir bijis piepildīts ar izaicinājumiem, jaunām zināšanām un sasniegumiem.
Īpašu muzikālo noskaņu radīja viesmākslinieki no Rīgas, kuru izpildījumā baudījām izcilā latviešu komponista Raimonda Paula populārākos skaņdarbus.
Pasākuma laikā tika pasniegti vairāki diplomi un balvas par visaugstākiem rezultātiem:
● diplomi klasēm par visaugstākiem sasniegumiem mācībās ģimnāzijas klašu reitingā:
• 4.-6. kl. posmā - 4.a klasei (vid. balle – 7,63),
• 7.-9. kl. posmā - 7.a klasei (vid. balle – 7,57),
• 10.-12. kl. posmā - 12. klasei (vid. balle – 7,88),
● diplomi skolēniem par visaugstākiem sasniegumiem mācībās ģimnāzijas skolēnu reitingā:
• 4.-6. kl. posmā - 4.c klases skolniece Emīlija Kiseļova (vid. balle – 9,50),
• 7.-9. kl. posmā - 7.a klases skolniece Sofija Umbraško (vid. balle – 9,76),
• 10.-12. kl. posmā - 12. klases skolniece Diana Apeine (vid. balle – 9,13),
● 2 zelta liecības (liecībā tikai 9-10 balles),
● 11 sudraba liecības (liecībā tikai 8-10 balles),
● 16 diplomi par labām un teicamām sekmēm (liecībā 7-10 balles),
● 98 diplomi skolēniem par aktīvu sabiedrisko darbu,
● 66 diplomi vecākiem par atbalstu skolai.
Sakām lielu paldies ikvienam skolēnam par centību, neatlaidību un izturību visa mācību gada garumā. Paldies skolotājiem par profesionalitāti, pacietību un ieguldīto darbu, kā arī vecākiem par atbalstu un sadarbību. Kopīgiem spēkiem esam paveikuši daudz.
