logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

MŪSU SKOLAS KOMANDAI 34.VIETA LATVIJAS SKOLU ZIEMAS OLIMPISKAJĀ FESTIVĀLĀ

2021-03-16 11:15:15

No 19.februāra līdz 4.martam Latvijā norisinājās 24. Ziemas skolu olimpiskais festivāls. Šogad festivāls norisinājās attālināti, skolēniem sacenšoties slēpošanā, skriešanā, soļošanā un nūjošanā ar viedierīces palīdzību. Kopā mūsu skolas audzēkņi savāca 1807 kilometrus, ieņemot godpilno 34.vietu no 106 Latvijas skolām. Festivāla ietvaros tiks apbalvoti skolas 3 labākie sportisti meiteņu un zēnu ieskaitē.

Pirmo vietu zēniem ieņēma Rauls Dzalbe (10.klase), veicot 311 kilometrus,

otrās vietas ieguvējs Ralfs Baško (10.klase) savāca 151 kilometru, aiz sevis atstājot Danieliusu Šumski (12.klase) ar 123 kilometriem rezervē.

Aleksandra Kaļiņina (10.klase) svinēja uzvaru meiteņu grupā ar veiktiem 169 kilometriem,

otro vietu ieņēma Ksenija Baranovska (7.a klase) un 144 kilometriem, trešo vietu izcīnīja Diāna Hrapāne no 4.b klases ar rezultātu 102 kilometri.

Apsveicam mūsu sportistus! Katrs skolēns saņēma pateicības rakstu un suvenīrus no festivāla organizatoriem. Festivāla dalībnieki atzīst, ka 2 nedēļas pagāja nemitīgi, bet ieradums pierakstīt savas aktivitātes ir palicis.

Sporta skolotāji Skaidrīte Baško un Pāvels Pancerko pateicas par dalību festivālā Anastasijai Andrejevai, Daniilam Pogorelovam, Makaram Švernikam, Kornēlijai Lapkovskai, Evlalijai Savickai, Ādamam Alanam Švabam, Aleksejam Pilacam, Antonam Čerņavskim, Maksimam Rogožinam, Pāvelam Rogožinam, Lukasam Žuravļovam, Valērijai Dedelei un Jeļizavetai Pozņakovai.