logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

MŪSU PROJEKTS “BORN TO READ” – ATZĪTS PAR LABĀKO 2020.GADA ETWINNING PROJKETU LATVIJĀ. PRETENDĒJAM UZ EIROPAS BALVU!

2020-10-12 12:11:30

Katru gadu eTwinning Latvija izvēlas sešus labākus projektus, kuri piedalās konkursā “Nacionālā eTwinning balva”. Konkursa mērķis ir identificēt labās prakses piemērus eTwinning projektu īstenošanā Latvijā un apbalvot veiksmīgākos projektu īstenotājus.

Šogad finālā, kas notika 10.oktobrī, bija divi projekti no mūsu skolas – “Born to Read” un “Plastic Free Balic Sea”. Finālisti prezentēja savus projektus Rīgā, konkurss tika translēts arī tiešsaistē.

Par absolūtu uzvarētāju ir kļuvis mūsu skolas projekts “Born to Read”, kuru koordinēja Anna Beļska. Tagad “Born to Read” projekts pretendē uz Eiropas balvu Eiropas konferencē, kas notiks šī gada 22.-24.oktobrī Kiprā.

“Nacionālā eTwinning balva 2020” finālā bez projektu prezentācijām un apbalvošanas, skolotājiem bija iespēja piedalīties profesionālās pilnveides lekcijās par attālināto mācīšanos un izdegšanu, kamēr skolēni jautri pavadīja laiku nodarbībā ar virtuālās realitātes brillēm.

Visiem skolotājiem finālistiem apbalvojums ir apmaksāta dalība individuālās profesionālās pilnveides mācībās, bet skolēni šogad balvā saņems neaizmirstamu piedzīvojumu - uz skolu dosies izbraukuma istaba "Blēņas un pasakas", ko nodrošinās fonds “Viegli”.

Pateicamies eTwinning vēstniecēm Anna Beļskai un Natālijai Karpenko par izciliem projektiem, kas tika atzīti valsts līmenī, skolēniem - par aktīvi iesaistīšanos un darbošanos. Projektam “Born to Read” novēlām gūt panākumus arī Eiropas konferencē.