logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

6.A KLASES AIZRAUJOŠA LATGALES IZPĒTE PROJEKTA LATVIJAS SKOLAS SOMA IETVAROS!

2020-09-30 10:36:24

25. septembrī projekta Latvijas Skolas Soma ietvaros 6.a klase kopā ar skolotāju Gaļinu Blaževiču, bibliotekāri Jeļenu Skopinu un vecākiem devās apskatīt vēsturiski nozīmīgas Latgales vietas.

Sākumā devāmies uz Preiļiem, kur apskatījām Moto & Metal NESTER CUSTOM mākslas galeriju.

Tur skolēniem bija iespēja iepazīties ar mūsdienīgo mākslu, apskatīt galeriju, motociklus un skulptūras, kas ir galerijas saimnieka Aleksandra Nestjeruka radošā darba rezultāts. Visu galerijas interjeru izveidoja Aleksandra radošā komanda no "NESTER CUSTOM visual service".

Pēc pusdienu pauzes un pastaigas pa Preiļu parku devāmies uz Aglonas pusi, kur apciemojām 2. pasaules kara ekspozīciju. Mūs sirsnīgi sagaidīja ekspozīcijas saimnieks un aizrāva ikvienu ar savu stāstījumu par vēsturiskiem notikumiem mūsu zemē 2. pasaules kara laikā. Muzeja kodols ir ieroči, kas piedalījās 2. pasaules kara konfliktā. Mēs varējām apskatīt arī formas, munīciju, sadzīves priekšmetus, lidmašīnu atlūzas utt.

Pēc ekskursijas un fotografēšanas emociju pārpildīti devāmies uz Kristus karaļa kalnu, kur mierīgā atmosfērā relaksējāmies pastaigājoties koka skulptūru vidū vērojot rudenīgus dabas skatus.

Šīs ceļojums ne tikai paplašināja skolēnu redzesloku, bet arī deva daudz informācijas pārdomām. Pateicamies par tik brīnišķīgu iespēju izpētīt mūsu zemes vēsturiskus un mūsdienīgus objektus!

#skolassoma