* J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija * Państwowe Gimnazjum Polskie im. J. Piłsudskiego w Daugavpils * Даугавпилская польская государственная гимназия им. Ю.Пилсудского * J.Pilsudska Daugavpils state polish gymnasium *
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsLapas karte PL

Skolas dzīve
Metodiskais darbs
Ciklogramma
Notikumu kalendārs
Skauti
Skolas parlaments
Ēdnīca
Karjera
Projekti
Skolas pulciņi
Pašnovērtējums
Nejauša fotogrāfija
Pēdējās fotogrāfijas
POTCPSS
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

J.Pilsudska Daugavpils
valsts poļu ģimnāzija

Varšavas iela 2, Daugavpils, Latvija

Tel. direktore: 65451003,
Tel. sekretāre: 65451001,
Tel. dežurante: 65437919,
fakss:: 65437901
E-pasts:dpolvsk@apollo.lv
E-pasts:dpolsekretare@apollo.lv

ĢIMNĀZIJAS ZĪMĒJUMU UN FOTO KONKURSA "LATVIJA MANĀ SIRDĪ" REZULTĀTI [2018-11-09 18:17:16]

Sakarā ar Latvijas 100-gadi skolā tika organizēti radoši konkursi. No labākiem darbiem skolā tiks izveidota izstāde.

Paldies visiem par piedalīšanos!

Zīmējumu konkursa 1.-6.klasēm «Latvija manā sirdī»

rezultāti:

1.vieta – Ksenija Ščerbakova (5.b klase)

2.vieta – Sabina Tuzika (5.b klase)

3.vieta – Maksims Gasins (2.a klase)

Skolēni, kuru darbi tiks iekļauti skolas izstādē:

- Pēteris Radivanovičs (4.a)

- Jeļizaveta Stankova (3.a)

- Evelīna Bogdanova (3.a)

- Sofija Ginzburga (2.a)

- Santa Sarule (4.b)

- Elizabete Lipiņa (4.a)

- Sofija Borovska (5.b)

- Romans Lasovskis (4.a)

- Artjoms Ščerbakovs (2.a)

- Kristīne Labute (6.)

- Daniils Miščenko (4.b)

- Margarita Gedzjune (3.a)

- Margarita Radivanoviča (4.a)

- Sandis Marcinkēvičs (3.b)

- Vitalīna Kušnere (4.b).

Fotokonkursa 5.-12.klasēm «Latvija manā sirdī» rezultāti:

5.-8.klašu kategorija:

1.vieta - Rauls Dzalbe (8.klase)

2.vieta - Nikoļa Linkeviča (8.klase)

2.vieta - Sofija Romanceviča (5.a klase)

3.vieta - Diāna Apeine (5.b klase)

9.-12.klašu kategorija:

1.vieta - Ļevs Baziļčuks (11.klase)

2.vieta - Monika Hrapāne (11.klase)

3.vieta - Kitija Upeniece (10.klase)

3.vieta - Katarīna Medvedeva (11.klase)

APBALVOŠANA NOTIKS 12.NOVEMBRĪ 4.STĀVĀ PLKST. 10.30